Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Puidust konstruktorid

 VARIS on unikaalne, patenteeritud konstruktor, millega saab ehitada palkmaju, losse, kindluseid, aga ka lennukeid, nukumööblit ning sadu teisi asju!

VARIS on naturaalsest puidust mänguasjad, mis stimuleerivad laste kujutlusvõimet ja loovust. Peamine mänguasjade eelis on koostatavus, mis haarab lapse meele ja soodustab uue oskuse õppimist mõistuse ja käte juhtimise kaudu.

VARIS LOCK -süsteemi kujundus ja kvaliteet kindlustavad tiheda konstruktsiooni, mis tuleneb üksikute detailide perfektsest töötlusest. Oma originaalsuse on

VARIS saanud mitmed rahvusvahelisi auhindu.

Alates aastast 2001 osaleb VARIS Toys Saksamaal Nürnbergi näitusel.

Aastast 2009 on uus tooteseeria VARIS Architect.

VARIS on rohkem, kui palkmajad. VARIS on puidust konstruktor, mis stimuleerib laste kujutlusvõimet. Innovaatiline LOCK -süsteem, mis ühendab detailid omavahel, võimaldab teha roboteid, lennukeid ja lugematul hulgal teisi konstruktsioone!

VARIS on keskkonnasõbralik. Kõik detailid valmistatakse kõrgekvaliteedilisest kasepuust. Kui ka lapsel mängu käigus peaks detail sattuma suhu, siis pole see mürgine.

VARIS on ohutu. Kask on materjalina kõva ja ei murdu mängimise käigus. VARIS annab oma tootele eluaegse garantii. Vastavalt Euroopa standarditele on VARIS loonud oma kontrollsüsteemi, et ainult ohutud tooted satuksid laste kätte.

VARIS on köitev. VARIS vastab kõrgetele esteetilistele nõuetele. Need mänguasjad aitavad tahtmatult vormida laste kujunduslikku iseloomu.VARISE disain on on sobivaks tunnistatud läbi mitmete rahvusvaheliste auhindade.

VARIS on didaktiline:

-   mõjutab kujutlusvõimet, loovust ja tutvustab uusi võimalusi;

-   ergutab liikuvust ja tegevusi piirkondades, mis mõjutab motoorikat ning käte ja silmade koordinatsiooni;

-   parandab intellektuaalset arengut - mõtlemist, mälu, otsuste tegemist, võrdlust jne;

-   parandab kompimis-ja visuaalset taju;

-   arendab kõneoskust. Sõrmeotste närvid saavad stimuleeritud läbi puudetailide kompamise ja see mõjutab kõnekeskust. Enamus erivajadustega lasteaedu on ostnud just sel eesmärgil VARISe mänguasju;

-   motiveerib grupitegevusi, mängu ja koostööd, vastastikust mõistmist ja vastutuse jagamist;

-   võimaldab eelteadmiste teket matemaatilistest kontseptsioonidest;

-   on vastav kõigi laste arengutasemetele ja vajadustele.

Kuva toodet lehel
Kuva toodet lehel